19 maart 19.30 uur Filmavond

De laatste filmavond van dit seizoen is niet op de gebruikelijke donderdag, maar op dinsdagavond. Vanaf 19.15 uur is er inloop met een kop koffie of thee en om 19.30 uur start de film. Na afloop kunnen we nog napraten onder het genot van het hapje en een drankje.
Locatie: De Open Kring, wees welkom!

De film, die we dit keer draaien is een gouwe ouwe: “The Bucketlist” met Morgan Freeman en Jack Nicholson. Het is het verhaal van de mecanicien Carter Chambers (Morgan
Freeman) en de miljardair Edward Cole (Jack Nicholson), die elkaar in het ziekenhuis ontmoeten, nadat bij beiden kanker geconstateerd werd. Carter maakt een ‘bucket list’ met dingen die hij nog wil doen, ‘before he kicks the bucket’, voordat hij het hoekje omgaat. Ze maken samen een onvergetelijke reis, worden beste vrienden en leren om alles uit het leven te halen wat er in zit. Met veel humor en inzicht beleven zij hun avonturen, terwijl er na iedere onderneming weer iets van de lijst afgestreept kan worden.

Meer nieuws

13 juli Zomerviering- Foto-impressie

Op 13 juli was de gezamenlijke zomerdienst op de boerderij van de familie Koersen. Predikant Anneke Kruithof-Looije ging voor. Zij gaf de dienst het goed passende thema ‘De goede Herder’. Muzikale medewerking werd verleend door een aantal leden van de muziekvereniging Excelsior en organist Henk Kamphof.

29 juni 2025 Overstapdienst – Foto-impressie

Op 29 juni was de overstapdienst voor kinderen die naar de middelbare school gaan. Een speciaal moment in de Open Kring waarop we dit markeren.  Tijdens deze dienst keken we terug op wat is geweest en vooruit op wat komen gaat. Ds. Nelleke Beimers ging voor in de dienst. 
Hans van Eerbeek maakte een foto-impressie. Klik op de galerie om de foto’s te bekijken. 

29 juni Gluren bij de buren in de Open Kring – Foto impressie

De Open Kring deed mee aan Gluren bij de Buren op zondag 29 juni. De kerk was
’s middags het podium voor Gospelrockband Next-Life.
Onderaan kunt u kijken naar een foto-impressie van Hans van Eerbeek. Klik op de galerie om de foto’s te bekijken