14 september Gezamenlijke startzondag

We starten deze zondag het seizoen als cluster Zwolle-West gezamenlijk: Stinskerk en Open Kring.
Om 09.30 uur start de feestelijke dienst in de Open Kring, met volop voorgangers en muzikale accenten.
Er is ook kinderkring deze zondag.
Na deze dienst kunt u meedoen aan een gevarieerd programma dat start met het gezamenlijk drinken van een kop thee of koffie.
Vervolgens vanaf 11.15 uur:
- Er is een korte foto puzzeltocht rondom kerk en Zonnehuis, in kleine groepjes kan er gelopen worden en misschien is een gesprek met iemand een mooi moment om elkaar beter te leren kennen.
- Er is een Moodboot, een schip met volle zeilen, waarop je kunt laten zien of schrijven hoe je de kerk in Zwolle West zou willen zien. Een creatieve vorm van meedenken.
- In de consistorie kan gesproken worden over liederen, die bij het thema passen en we kiezen dan 1 lied dat bij de maaltijd gezongen wordt.
- Met de letters van de zin: Welkom aan boord op A 4 tjes, die je vrolijk kunt inkleuren, maken we een hoopvolle zin, die in de beide kerkgebouwen een plek kan krijgen, een kleurrijke verbeelding van geloof, hoop en liefde.
- Voor de kinderen en jongeren zijn er ook activiteiten waarin het thema verbeeld kan worden.
Rond 12.15 uur sluiten we deze morgen af met soep en broodjes, en hopen en bidden en zingen we met elkaar op een mooie verdere samenwerking.
Omstreeks 13 uur gaan we weer op weg naar huis.
Meer nieuws

13 juli Zomerviering- Foto-impressie
Op 13 juli was de gezamenlijke zomerdienst op de boerderij van de familie Koersen. Predikant Anneke Kruithof-Looije ging voor. Zij gaf de dienst het goed passende thema ‘De goede Herder’. Muzikale medewerking werd verleend door een aantal leden van de muziekvereniging Excelsior en organist Henk Kamphof.

29 juni 2025 Overstapdienst – Foto-impressie
Op 29 juni was de overstapdienst voor kinderen die naar de middelbare school gaan. Een speciaal moment in de Open Kring waarop we dit markeren. Tijdens deze dienst keken we terug op wat is geweest en vooruit op wat komen gaat. Ds. Nelleke Beimers ging voor in de dienst.
Hans van Eerbeek maakte een foto-impressie. Klik op de galerie om de foto’s te bekijken.

29 juni Gluren bij de buren in de Open Kring – Foto impressie
De Open Kring deed mee aan Gluren bij de Buren op zondag 29 juni. De kerk was
’s middags het podium voor Gospelrockband Next-Life.
Onderaan kunt u kijken naar een foto-impressie van Hans van Eerbeek. Klik op de galerie om de foto’s te bekijken