30 december Midwinternachtwandeling van Kampen naar Zwolle

nachtwandeling

DINSDAG 30 DECEMBER 2025

START OM 19.00 UUR STATION KAMPEN

(voor wie wil: opstappen om 18:51 Station Zwolle Stadshagen)

Dit jaar wordt er weer een ‘Midwinternachtwandeling’ georganiseerd langs de prachtige dijk van Kampen via Wilsum naar Zwolle.
Met onderweg een mooi verhaal, een stiltewandeling, muziek, de natuur, de lichtjes in het donker en je medewandelaars.
Langs de route worden we weer begeleid door de midwinterhoornblazers, in Veecaten staan we even stil bij de Mariakapel van de familie Henk en Diny van Dam.

In de stal van de familie Jos en Erica Poppe, Zalkerdijk 24, is er warme chocolademelk en Glühwein en live muziek door een zanggroep. We vragen een kleine bijdrage voor de onkosten. Het resterende bedrag wordt geschonken ter ondersteuning van het Kerkasiel in Kampen.

Iedereen is welkom, neem gerust medewandelaars mee.

In de verband met de inkoop graag even opgeven met hoeveel mensen je mee gaat doen, stuur een mail naar annezweers@openkring.nl ovv ‘wandeling’.

Van harte welkom, Anne Zweers.

PS Het is donker, koud en de wandeling is ongeveer 13 kilometer. We zijn met de tussenstops ongeveer drie uur onderweg. Denk dus aan je veiligheid, hesjes en lampjes, warme kleding en goede schoenen.

Meer nieuws

Stille week en Pasen

In de week voor Pasen, van maandag 30 maart t/m zaterdag 4 april, worden er in Zwolle-West vijf gezamenlijke vespers georganiseerd. Op Witte Donderdag en Goede Vrijdag zijn er tevens eigen diensten in de Open Kring.

Vrijdag 27 maart Palmpasenstokken versieren!

Op zondag 29 maart is het Palmpasen. Daarom gaan we op vrijdagavond 27 maart (18.30 tot 19.30 uur) in de hal van de kerk weer palmpasenstokken versieren. Om te weten voor hoeveel kinderen we spullen moeten halen, vragen we jullie om je van tevoren op te geven. Dat kan via: kinderkring@openkring.nl

Project Veertigdagentijd Kinderkring

“Welkom op de weg van de hoop!” In deze Veertigdagentijd doen we met de kinderen een speurtocht naar hoop. Hoop is een spannend woord. Als er nog iets valt te hopen, dan is er ook nog iets dat je verwacht.De weg van de hoop gaat door het hele land, door heel de wereld. Het is de weg van geluk en kwetsbaarheid.

Elke zondag in deze Veertigdagentijd is er Kinderkring in de kerk en gaan we een stukje verder op de weg van de hoop. We maken een hoopvolle reis! Ga je mee?